Skip to content

-> Studio

Dla profesjonalnego przygotowania wszystkich produkcji do dyspozycji posiadamy kompleks studyjny Studio Piwnica w Tychach oraz studio produkcyjne i postprodukcyjne w Mikołowie.

W tyskich studiach nagraniowych dysponujemy trzema salami do realizacji nagrań począwszy od nagrań lektorskich a skończywszy na nagraniach zespołów, orkiestr i chórów.

Mikołowskie studio produkcyjne i postprodukcyjne pozwala na profesjonalne obrobienie i wyprodukowanie śladów nagranych w kompleksie Studio Piwnica.

Sprzęt, którym dysponujemy w Tychach i Mikołowie to najwyższej klasy urządzenia rejestrujące, miksujące i odsłuchowe, wśród których znajdują się między innymi:

– mikrofony pojemnościowe firmy MXL (550, 551, 990)
– mikrofony dynamiczne Sennheiser e835S
– system kolumn:
* Sala Czerwona: 2 kolumny QSC 12.2 2000W
* Sala Pomarańczowa: 2 kolumny QSC 12.2 2000W
* Sala Zielona: 2 kolumny ALTO PS5 LITEPACK
– system miksujący:
* Sala Czerwona: konsola Allen&Heath SQ5
* Sala Pomarańczowa: konsola Soundcraft Ui16
* Sala Zielona: konsola Allen & Heath ZED 12 FX

Wszystkie sale dodatkowo wyposażone są w profesjonalne okablowanie oraz instrumenty muzyczne, które mogą zostać wykorzystane do sesji nagraniowej.

Po szczegóły wyposażeń sal zapraszamy bezpośrednio na stronę naszego Partnera – Studio Piwnica – www.studio-piwnica.pl


Studio produkcyjne i postprodukcyjne w Mikołowie wyposażone jest w konsolę Behringer 1832USB, zestaw wysokiej klasy komputerów PC do obróbki dźwięku oraz… profesjonalnego producenta, który wydobędzie z każdego dźwięku jego najlepsze brzmienie.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć kompleksu studyjnego Studio Piwnica w Tychach. Autorem zdjęć jest Gabriela Kocoń, a wszystkie prawa do zdjęć należą do Agencja Muzyczna Piwnica Ewelina Magiera będącą właścicielem marki Studio Piwnica

A jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem sal do innych celów, takich jak próba zespołu muzycznego, nauka gry na instrumencie, czy też nauka śpiewu – zapraszamy bezpośrednio do kontaktu pod adresem biuro@studio-piwnica.pl lub telefoniczne 661-837-436 oraz odwiedzenia strony www.studio-piwnica.pl
Istnieje też możliwość rezerwacji terminu pomieszczeń bezpośrednio na stronie pod adresem https://www.studio-piwnica.pl/kalendarz

Powyżej znajdują się zdjęcia sali czerwonej – ta średnia sala o powierzchni 32m2 przeznaczona na próby zespołów muzycznych i do profesjonalnej realizacji nagrań. Na sali Czerwonej możemy też realizować nagranie LIVE bezpośrednio z miksera na PENDRIVE, wszystkie wzmacniacze gitarowe w tej sali są omikrofonowane.

Powyżej znajdują się zdjęcia z sali pomarańczowej – jest to duża sala o powierzchni 36m2 przeznaczona na próby zespołów muzycznych.

Powyżej przedstawiamy salę zieloną – sala ZIELONA to sala prób dla niewielkich zespołów i prób indywidualnych, przy nagraniach na sali CZERWONEJ zmieniamy salę ZIELONĄ w Reżyserkę studia nagrań. To właśnie w tej sali realizowane są nagrania lektorskie spotów reklamowych, które już teraz możesz zamówić!