Skip to content

Produkcje muzyczne

Z tego miejsca warto zrewidować pogląd, że reklama dźwiękowa to nie tylko spot w radiu, dźwięk na stronie www czy fanpage-u. Reklama dźwiękowa to wizytówka, która trafia do potencjalnego Odbiorcy podczas wykonywania innych czynności. To dźwiękowa identyfikacja Państwa Firmy w świecie.

Ciągle krąży błędne przekonanie, że taka forma dotarcia do Odbiorcy jest poza zasięgiem większości Firm. Jednak czasy, w których reklama dźwiękowa była dobrem luksusowym już minęły.

Firma MPMusic pomimo krótkiego czasu istnienia to spore doświadczenie w dziedzinie tworzenia reklam dźwiękowych od utworzenia sloganu reklamowego, poprzez całą treść spota a skończywszy na skomponowaniu melodii oraz nagraniu jej wraz z lektorem i przekazaniu gotowej reklamy.

15 lat doświadczenia w tworzeniu spotów reklamowych, jingli radiowych oraz reklam dźwiękowych pozwala zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, które pozwolą na stworzenie indywidualnego wizerunku dźwiękowego Państwa Firmy.

Dysponujemy pełnowymiarowymi studiami nagraniowymi i produkcyjnymi wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt audio (miksery cyfrowe, mikrofony pojemnościowe i dynamiczne), które zagwarantują najwyższą jakość przygotowanego materiału dźwiękowego.